Masažai


Mūsų atliekami masažai skirti, norintiems pasijusti geriau po treniruotės ar darbingos dienos. Įtampą iš kūno raumenų šalinanti procedūra taip pat tiesiogiai veikia sveikatą – gerina medžiagų apykaitą, skatina limfos tekėjimą, kraujotaką, todėl žmogus jaučiasi energingesnis, pajėgesnis siekti didesnių asmeninių sporto pasiekimų.

Klasikinis masažas yra vienas iš seniausių ir efektyviausių gydymo metodų. Jo nauda yra ypač akcentuojama reabilitacijoje, kur jis padeda:

  • Gijimo procesams - masažas skatina kraujo apytaką ir limfos drenažą, todėl gali pagreitinti audinių atsinaujinimą po traumų ir operacijų.
  • Darbingumo atkūrimui - pacientai dažnai greičiau grįžta prie įprastų veiklų ir darbų, kai yra naudojamas gydomasis masažas, ypač po fizinio krūvio arba ilgo sėdėjimo.
  • Skausmo mažinimui - tai puikus būdas palengvinti nugaros, kaklo ir pečių skausmus, kas yra dažna problema žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą.
  • Medžiagų apykaitos skatinimui - masažas gali pagerinti organizmo gebėjimą perdirbti maistingąsias medžiagas ir pašalinti šlakus.
  • Limfinės sistemos funkcijoms - gerina limfos tekėjimą, kas yra svarbu imuninei sistemai ir organizmo valymui.

Gydomasis masažas yra naudingas sveikatos ir gerovės palaikymo metodas, ypač tiems, kurie dažnai patiria stresą, raumenų įtampą ar įvairių traumų padarinius. Šis masažo tipas gali padėti:

  • Sklaidytis skausmams - sumažina raumenų skausmą ir nuovargį.
  • Pagerinti kraujotaką - stimuliuoja kraujo apytaką, kas padeda pristatyti deguonį ir maistingąsias medžiagas audiniams.
  • Suaktyvinti medžiagų apykaitą - gali padėti geriau funkcionuoti organizmo sistemoms.
  • Mažinti raumenų spazmus - padeda atsipalaiduoti temperatūrai, ypač po fizinio krūvio.
  • Didinti sąnarių judrumą - reguliariai atliekamas masažas gali pagerinti judrumą ir lankstumą.
  • Sumažinti stresą ir nervingumą - skatina atsipalaidavimą ir gerina bendrą savijautą.

Gydomieji masažai gali būti itin naudingi įvairioms ligoms gydyti ir profilaktikai. Rekomenduojama pasitarti su sveikatos specialistu, kad būtų parinktas tinkamas masažo metodas pagal individualius poreikius.

Sportinis masažas – tai tam tikros atlikimo metodikos masažas, kurio metu masažuoti reikia tam tikromis kryptimis, tam tikru spaudimu, rankų padėtimi ir kt.

Šis masažas gali būti atliekamas visam kūnui arba atskiroms kūno dalims, pvz.: tik nugarai, kojoms ir pan. Sportinis nugaros masažas atliekamas lygiai taip pat kaip ir viso kūno sportinio masažo metu. Tačiau dėmesys skiriamas tik tam tikrai raumenų grupei ar kūno daliai.

Svarbu paminėti, kad sportinis masažas atliekamas ne tik sportininkams. Šio masažo rūšis yra labai efektyvi dirbantiems sėdimą darbą, nuolatos kenčiantiems sprando, nugaros skausmus, spazmus ar galūnių tirpimą.

Sportinio masažo metu tam tikrose vietose sukeliamas spaudimas, tempimas ar įtampa, taip veikiami gilieji kūno audiniai, vadinami fascijomis. Būtent fascijų įsitempimas ir sukelia raumenų skausmus arba į raumenis išsiskyrusi pieno rūgštis (dažniausiai sportininkams po aktyvios fizinės treniruotės, varžybų). Kad sportinis masažas, ypač sportinis nugaros masažas, būtų dar efektyvesnis yra kombinuojamas su taurių terapija. Šio masažo metu į smegenis yra išskiriama cheminė medžiaga endorfinas, kuris veikia kaip natūralus skausmo malšintojas. Todėl po šio masažo akivaizdžiai pagerėja nuotaika, fizinė būklė, dingsta nerimas.

->Procedūrų kainos<-

 

Mūsų sporto centre „žiuas Gym“ taip pat yra įrengtas masažo kabinetas, kuriame su profesionalia įranga bus atliekamas atpalaiduojantis-limfodrenažinis masažas. Tikslingai veikdami tam tikrus kūno taškus, „Roll Shape Touch“ masažo įranga stimuliuos raumenų ląsteles, tose vietose suaktyvės kraujo, limfos tekėjimas. Kiekvieną audinį aprūpinant maistingomis medžiagomis bei deguonimi ateityje galima išvengti skausmo ir rimtų sveikatos sutrikimų.

Kviečiame atvykti į mūsų sporto centrą, kuriame kūno gerovei bei kūno atsipalaidavimui skiriamas itin didelis dėmesys. Masažo kabinetas sporto salėje sportavus kelias valandas taps tikra ramybės ir atsipalaidavimo oaze.

Masažo galia ir didesni sporto pasiekimai išbandykite!

Sakoma, kad sveikata – didžiausias žmogaus turtas, kuriuo privaloma rūpintis kiekvieną dieną. Yra tikrai nemažai būdų, norintiems greitai ir be labai didelių pastangų sumažinti savo kūno apimtis, jaustis sveikai, o celiulito atsikratyti be alinančių treniruočių, vienas iš jų – limfodrenažinis masažas.

Kas yra limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinio masažo pavadinimas yra kilęs nuo žodžio „drenuoti“, tai reiškia „sausinti, šalinti vandens perteklių“ – būtent tokia šio aktyvaus ir daugiafunkcinio masažo esmė. Neretai galima išgirsti, kad limfodrenažinis masažas yra pavadinamas anticeliulitiniu, kadangi jis taikomas, norint palengvinti sunkių kojų pojūtį, pagerinti ir suaktyvinti kraujo apykaitą, kovojant su celiulitu. Vis dėlto, nereikia apsirikti, nes limfodrenažinis ir anticeliulitinis masažai nėra tas pats, jie turi tam tikrų skirtumų.

Anticeliulitinis masažas – atliekamas tada, kai riebalinis odos audinys pakinta. Šiuo masažu siekiama riebalinio sluoksnio apimties sumažinimo, taip pat jis pasitelkiamas tada, kai norima atlaisvinti fibrozines pertvaras, o tai padarius, oda pradeda lygėti. Minėti simptomai atsiranda tada, kai yra negydomas celiulitas. Dažniausiai moterys jaudinasi dėl celiulito, nes šis atrodo neestetiškai, tačiau gydytojai teigia, kad kalbant apie šią ligą, tai pati minimaliausia bėda. Celiulitas nėra tik estetinė problema, šis sveikatos sutrikimas yra linkęs progresuoti, todėl jam atsiradus, būtina kuo skubiau pradėti jį gydyti. Negydant celiulito, atsiranda sunkumas kojose, jos patinsta, neretai pasikeičia ir odos spalva, atsiranda skausmas. Progresuojant šiam sveikatos sutrikimui, neišvengiamai audiniuose pradeda kauptis skysčiai, todėl atsiranda dar daugiau problemų, o estetinis vaizdas nedžiugina nei vieno. Taigi, pastebėjus ant savo kojų celiulitą, gydytojai pataria jį gydyti anticeliulitiniu masažu.
Vis dėlto, norintys pasiekti pačių geriausių rezultatų ne tik kovojant su celiulitu, bet ir gerinant savo sveikatą, turėtų rinktis limfodrenažinį masažą. Šis masažas taikomas ne tik tada, kai atsiranda įvairūs odos pakitimai, bet ir tada, kai suprastėja sveikata.

Limfordrenažinio masažo nauda:

  • Aktyvina kraujotaką, todėl tinkamas tiems, kurių kojos šąla.
  • Slopina mazgų formavimąsi;
  • Mažina kraujosruvas ir edemas;
  • Sumažina kojų patinimą, nuovargį ir paburkimą;
  • Slopina randėjimą;
  • Mažina uždegimą;
  • Sutrumpina gijimo laikotarpį, kadangi veikia tinimo procesus;
  • Gerina sumažėjusį raumenų tonusą;
  • Skatina drenavimą limfine sistema ir riebalinio audinio liekanų absorbciją (šis procesas svarbus po liposukcijos ir lipodestrukcijos operacijų).
  • Gydo celiulitą. Gydytojai neretai limfodrenažinį masažą derina su smūginės akustinės bangos metodu.
  • Masažo nauda akivaizdi, kai pas žmogų yra atsiradęs limfos sąstovis rankose, kojose po operaciją ar traumų.

Limfordrenažinis masažas yra tinkamas tiek vyrams, tiek ir moterims, nesvarbu kokio amžiaus jie bebūtų. Ši procedūra yra labai veiksminga, o jos nauda pasimato jau po pirmo karto.

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas yra atliekamas ne masažuotojo, o specialiu masažo aparatu. Daugelis šį masažą lygina su treniruote sporto salėje, kadangi jo metu reikia būti apsirengus lengvais sportiniais drabužiais, o tai išties puiki išeitis tiems, kurie drovisi išsirengti, gėdijasi savo kūno arba tiesiog nemėgsta rankomis atliekamų masažų. Ši procedūra yra atliekama įvairiais aparatais, o šiuo metu pats populiariausias – „Roll Shape Touch“.

Limfodrenažinis masažas su „Roll Shape Touch“

Vienas naujausių mokslininkų kūrinių yra „Roll Shape Touch masažo + infraraudonųjų spindulių aparatas. Šiame aparate yra įmontuotas papildomos funkcijos, tokios kaip:

  • Infraraudonieji spinduliai (masažo metu kūnas yra šildomas, todėl tai skatina prakaitavimą, dėl kurio greičiau šalinasi toksinai. Taip pat dėl infraraudonųjų spindulių pagreitėja medžiagų apykaita, dėl to prarandamos kalorijos);
  • Kolageno lempa (dėl šios lempos efektyvumo, mažėja spuogai ir spuogų palikti randai, taip pat raukšlės. Lempa naikina apgamus, gydo išsiplėtusius kapiliarus, gerina medžiagų apykaitą, stabdo pigmentacijos kiekio didėjimą. Dėl LED šviesos terapijos, moterys gali džiaugtis mažiau suglebusia oda ir padidėjusiu kolageno kiekiu);
  • Jonizacija (šio proceso metu, žmogaus organizme yra subalansuojamas teigiamų ir neigiamų jonų kiekis, kuris turi įtakos gyvybingumui, energingumui, nuotaikai ir apskritai visam organizmui);
  • Spalvų terapija (šios terapijos nauda akivaizdi – ji gerina psichinę sveikatą, žmogų veikia raminančiai, padidina jo energiją. Masažo metu, spalvų terapija sustiprina imunitetą, dėl jos gyja pažeisti audiniai, yra gerinamas organizmo metabolizmo procesas).

Naujai sukurtas aparatas ne tik gerina žmogaus sveikatą, padeda atsikratyti celiulito ir nuovargio, bet ir atlieką puikų masažą, atpalaiduoją kūną, suteikia vidinės ramybės ir harmonijos jausmą.
Su „Roll Shape Touch“ aparatu, masažas yra atliekamas kiekvienam žmogui individualiai, t. y. sudaroma individuali programa. Masažo metu yra koreguojamos probleminės kūno zonos, pritaikius aparatą pagal figūros tipą, o procedūros trukmė, masažuojant nuo pėdų iki pečių – 60 min. Atliekant šią procedūrą valosi organizmas, jos metu yra šalinami toksinai, mažėja kūno dalių apimtys, patinimas, taip pat celiulitas, stabilizuojasi žarnynas, yra stimuliuojama kraujotaka, reguliuojamas raumenų tonusas, gerinamas odos stangrumas ir elastingumas, šalinamos negyvos odos ląstelės, pagerinama odos spalva, suminkštinami ir sulyginami randai, žmogus atsipalaiduoja, nes masažo metu raminami nervai.

Masažo eiga su „Roll Shape Touch“:

1. Pėdos – masažas yra pradedamas nuo pėdų – ši pirmoji programa yra labai svarbi, nes žmogaus pėdose yra atitinkamų vidaus organų veiklą stimuliuojantys receptoriai (tokie receptoriai yra ir plaštakose). Masažas atliekamas labai paprastai: žmogus, sėdėdamas ant kėdės, turi padėti pėdas ant masažo būgno, tada jos yra masažuojamos. Rezultatas: sumažėjęs tirpimas kojose, suaktyvėjusi limfotaka, pagerėjusi audinių kraujotaka, pagreitėjusi medžiagų apykaita.
2. Blauzdos – ši masažo programa irgi atliekama žmogui sėdint ant kėdės, kojos yra ištiesiamos ant aparato, kuris atlieka savo darbą. Rezultatas: atsipalaidavę blauzdų raumenys, todėl pasišalinęs sunkumas kojose, taip pat sulieknėjusi blauzda ir pagražėjusi jos forma.
3. Šlaunų išorė – procedūra atliekama koją pastačius ant kėdės ir ją priglaudus prie prietaiso būgno. Šios programos metu yra masažuojama kairės ir dešinės kojos šlaunies išorė. Rezultatas: stangresni raumenys ir oda, sumažėjęs celiulitas.
4. Šlaunų vidus – programa atliekama panašiai kaip masažuojant šlaunų išorę, principas toks pats, tik prie būgno yra priglaudžiama šlaunų vidinė pusė. Rezultatas: sustangrėjusi oda, sumažėjęs celiulitas, strijos, sustiprėję šlaunies raumenys, mažiau nukarusi oda.
5. Šlaunų priekis – procedūra yra atliekama atsiklaupus (arba stovint), šlaunų priekis priglaudžiamas prie aparato būgno. Rezultatas: sumažėjusi šlaunų apimtis ir sustiprėję raumenys.
6. Šlaunų galas – procedūra atliekama priglaudžiant šlaunų galą prie aparato būgno. Rezultatas: lygesnė oda, stangresni raumenys, gražesnė šlaunų forma. Jeigu procedūra yra atliekama reguliariai, tai rezultatas dar geresnis – sumažėjęs celiulitas ir strijos.
7. Sėdmenys – masažas atliekamas sėdmenis judinant į įvairias puses (kairę ir dešinę), taip pat žemyn ir aukštyn. Rezultatas: šio masažo metu suskaidomi riebaliniai audiniai, todėl pastebima lygesnė oda, sumažėjęs celiulitas ir strijos. Taip pat, po šios procedūros sėdmens raumenys yra stangresni, o atliekant ją reguliariai, jie dar labiau stiprėja.
8. Liemens šonai – masažas yra daromas priglaudus liemens šoną prie aparato būgno, procedūra atliekama klūpint. Rezultatas: sustiprėję raumenys, sumažėjusi ir pagražėjusi talijos apimtis, pasišalinusios poodinės riebalų sankaupos, susiskaidę riebaliniai audiniai.
9. Pilvas – šios kūno dalies masažas yra daromas atsiklaupus ir priglaudus pilvą prie prietaiso būgno. Rezultatas: sumažėjusi liemens apimtis ir strijos, pagreitėjusi medžiagų apykaita, susiskaidę riebalų audiniai ir pasišalinusios poodinės riebalų sankaupos, sustiprėję raumenys. Jeigu masažas yra atliekamas reguliariai, po truputį susiformuoja dailus pilvo presas.
10. Nugara – masažas yra atliekamas sėdint, priglaudus šią kūno dalį prie aparato būgno. Rezultatas: atsipalaidavę nugaros raumenys, dingęs nugaros skausmas, pagerėjusi audinių kraujotaka, pagreitėjusi medžiagų apykaita, suaktyvėjusi limfotaka.
11. Rankos ir plaštakos – šio masažo žingsniai yra labai paprasti, jis atliekamas sėdint ant žemės, ranką padėjus ant aparato būgno. Ši masažo programa yra paskutinė ir tokia pat svarbi, kaip ir pirmoji, kadangi plaštakoje yra receptoriai, kurie stimuliuoja tam tikrų vidaus organų veiklą. Rezultatas: sustiprėję rankų raumenys, sustangrėjusi ir mažiau nukarusi oda, sumažėjusi rankų apimtis, pagerėjusi kraujotaka ir pagreitėjusi medžiagų apykaita. Šio masažo metu yra stimuliuojami plaštakos receptoriai, todėl gerėja žmogaus sveikata.

Anot mokslininkų, masažo nauda akivaizdi, kadangi žmogus jaučia malonumą lieknėdamas. Taip pat šis masažas ne tik gerina žmogaus savijautą, sveikatą, veikia raminančiai, pagreitina riebalų sudeginimą, bet ir suteikia laimės, kadangi jis skatina odos endorfino gamybą, kuris liaudiškai yra vadinamas laimės hormonu. Būtent dėl šios priežasties, lieknėjimo efektyvumas priklauso nuo to, kiek malonumo masažas suteikia žmogui. Poveikis yra jaučiamas jau po 5-10 viso kūno limfodrenažinio masažo procedūrų. Vis dėlto, jau po pirmosios procedūros žmogus jaučiasi atsipalaidavęs, mažiau stresuoja, todėl šis masažas yra veiksmingas būdas ne tik patobulinti kūno linijas, bet ir pagerinti savijautą.

Rekomendacijos

Žmonės, suplanavę atlikti limfodrenažinį masažą, iki pačios procedūros ir po jos, turi nevalgyti 1 val. 30 min. Prieš masažą ir jo metu, patariama gerti kuo daugiau skysčių.
Reikalinga apranga: patariama būti apsirengus plonomis kelnėmis, marškinėliais (šie neturi turėti užtrauktukų, sagų ir kitų detalių), būtina būti su kojinaitėmis.
 

DĖMESIO procedūros negalima atlikti, jeigu žmogus:

  • Serga širdies liga;
  • Turi diabetą;
  • Serga astma;
  • Serga epilepsija;
  • Turi metalinius implantus;
  • Serga menstruacijomis;
  • Turi stuburo degeneraciją;
  • Serga sunkiomis reumatinėmis ligomis;
  • Turi neužgijusių randų po operacijos;
  • Turi nudegimų;
  • Laukiasi kūdikio;
  • Serga kraujagyslių ligomis;
  • Serga vėžiu, turi navikų;
  • Turi venų uždegimą.

 

Atskira kardio zona

Su specialiais treniruokliais galėsite tinkamai apšilti, gerinti širdies darbą bei mažinti kūno svorį.

Pirtis

Tik pailsėjęs žmogus gali jaustis žvalus, energingas ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Masažai

Klasikinis, sportinis, gydomasis masažai – ne tik grožiui, bet ir puikiai savijautai!

Soliariumas

Modernus, kelių karščio lygių soliariumas užtikrina lygų švelniai rudą įdegį.

Baras

Po treniruočių galėsite išgerti sveiką kokteilį, praturtintą maistingomis medžiagomis.